Galeria zdjęć

Lonstar - gwiazda muzyki country (19.05.2010)

Jak sam napisał po dlugim czasie spędzonym w Pomarańczowym Fortepianie - idealny klimat do naszego videoclipu "IV COUNTRY NAD NOTECIĄ".

LONSTAR - to nie kwestionowana najważniejsza postać muzyki country w Polsce, inicjator i czołowa siła napędowa tej subkultury, jej autentyczna Żywa Legenda. Piosenkarz, gitarzysta, autor przebojów, które stały się ponadczasowymi hymnami, producent własnych projektów muzycznych, promotor koncertów i festiwali, gorący propagator idei i stylu życia country w publikacjach, w cyklicznych autorskich audycjach radiowych i w programach TV, a także poprzez swój własny wizerunek i sposób bycia, począwszy od charakterystycznego stroju az po swą konsekwentną postawę romantycznego cowboya, inteligentnego buntownika i krytycznego piewcy naszej rzeczywistości.

Kultowy bohater całego pokolenia polskich wykonawców i fanów country, cieszący się uznaniem i szacunkiem środowiska artystycznego w Polsce i USA.

Nazywają go "Człowiekiem Renesansowym": z wykształcenia architekt (przez szereg lat czynny w tym zawodzie), grafik, malarz-akwarelista, projektant okładek płyt i plakatów, filmoznawca i mistrz ceremonii na festiwalach filmowych, tłumacz symultaniczny (języki angielski i włoski), tancerz współtworzący w Polsce modę na amerykańskie "line dances".