Oferta > Konferencje i bankiety

Oddajemy do dyspozycji salę konferencyjno-bankietową, która spełni Twoje oczekiwania!

Restauracja Pomarańczowy Fortepian to nie tylko miejsce, gdzie można wypocząć lub posilić się w eleganckiej restauracji. Posiadamy idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Najwyższej klasy zaplecze techniczne, które udostępniamy spełnia wszelkie standardy i gwarantuje wysoki profesjonalizm obsługi spotkań o charakterze biznesowym.

Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną salę konferencyjno-bankietową, wzbogaconą o atrakcyjną aranżację wnętrza. Jesteśmy w stanie zapewnić miejsca dla 150 osób, gdzie w sprzyjającej atmosferze zapewniamy pełną i fachową obsługę.

Dla zapewnienia najwyższego komfortu naszych gości, pomieszczenie zostało zaopatrzone w nowoczesny system klimatyzacji, który będzie czuwać nad odpowiednią temperaturą w pomieszczeniu. Sala konferencyjna standardowo wyposażona jest w projektor, ekran oraz nagłośnienie. Na specjalne życzenie klientów jesteśmy w stanie spełnić dodatkowe, indywidualne wymagania organizacyjno-aranżacyjne. Umożliwiamy również całodobowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu poprzez lokalną sieć.

Podejmiemy się organizacji imprezy w praktycznie dowolnym miejscu!

Jeśli wyrażają Państwo takie życzenie - bardzo chętnie podejmiemy się zorganizowania bankietu czy konferencji we wskazanym przez Was miejscu.

Konferencje i bankiety w Winnicy MOLINO